| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

8.10.2000 20:56:29 Klára

Re: Orgasmus??

Ahoj Jano,
mám stejnou zkušenost, a i radu pro tebe. Vždycky jsem tak myslela na to, jestli se "stihnu" dost a včas zvlhčit, že to samozřejmě nevyšlo a všechno skončilo právě v tom okamžiku, kdy by to pro mě začínalo.
Pomohly dvě věci - jednak jsem se osmělila a partnerovi sdělila, kde se mi to "předtím" nejvíc líbí na mazlení (například líbání a hlazení prs mě nechává chladnou) - když na to jdeš s humorem a partner má trochu rozum a takt, tak to není tak hrozný. Není to vůbec hrozný, ale normální, ale já jsem byla ze začátku strašnej stydlín.
No a potom taky výbornej je lubrikační gel. To je potom i to mazlení takový vzrušivější, a protože si nemusíš dělat starosti se zvlhčením, víc se uvolníš a všechno jde samo.

Tady ještě trochu podpořím Gábinu - četla jsem radu sexuologa pro ženský, který mají problém s orgasmem - důležitý je vědět, co se ti vlastně líbí. Většina mladejch holek není vzrušivejch vevnitř, ale na poštěváčku, kterej je přece jenom trochu stranou a když to partnerovi neřekneš, tak se holt nedočkáš. A Abys věděla, co vlastně chceš, je dobrý experimentovat se svým tělem. Pak to můžeš naučit i partnera, kterej ovšem nemusí (ale může) vědět všechno. Nakonec sex je v životě hrozně důležitej a je to tvoje vlastní tělo, tak za co se stydět.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Orgasmus?? Veronika 25, 4 roky vdaná 29.9.2000 9:45
*Re: Orgasmus?? jana 3.10.2000 14:14
**Re: Orgasmus?? Klára 8.10.2000 20:56
***Re: Orgasmus?? Lucka,20,bezdětná 14.3.2001 15:44
*Re: Orgasmus?? Hana 3.10.2000 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.