| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

3.10.2000 19:15:08 Hana

Re: Orgasmus??

Milá Veroniko,

po čtyřech letech (kdy si k hodnocení vždycky trochu přidáváš) se asi bude těžko říkat, že to asi není to úplně ono. Přesto si myslím, že bys to měla udělat a měli byste se pokusit nají, jak na to, abys prožila orgasmus. Poznáš to, neboj se. I on to pak už vždycky pozná. Nemusí pro tebe být vzrušující, co napíšou v časopisech (mně třeba manžel může laskat prsa jak chce a já mu klidně blaženě usnu).
Můj manžel ví mnohem lépe, než já, kdy je to všechno a už ze mě víc nedostane. On to ví tak, že prý začnu jinak reagovat. Já to vím tak, že mám následně pocit dokonalého uvolnění každé buňky - prostě něco, co se nadá s ničím jiným srovnat.
Myslela jsem si, že jsem z těch, které prostě orgasmus nemají a asi nikdy mít nebudou. Od začátku doslova pátral tak dlouho, až na to přišel. Je to však i o tom, že se v ničem nesmíte před sebou navzájem stydět, hodně o tom mluvit, co bylo hezké a příjemné a co naopak ne. Musíš se dokonale uvolnit a vědět, že cokoli kolem toho k tomu prostě patří a je to přirozené.
Mám-li být naprosto konkrétní, tak například vím, že když mě manžel déle mazlí jen rukou, tak rychle vyschnu a pak to bolí a jsem odřená. Na začátku, než jsme na to přišli, jsem právě z vnitřního strachu, že to zase bude bolet a že budu podřená měla stále větší problém s vlhkostí, pak jsme vyzkoušeli lubrikační gel, který to zase všechno uvolnil až moc no a pak jsme a to přišli, já jsem se přestala bát a v mysli si to blokovat a je to v pohodě. Také jsem si říkala, že to přece tak nemůže být a jak mu to mám říct, když si myslí, že to přece musí být krásné a vzrušující a já jsem spíš tuhla.
Nebo jsme zjistili, že já to mám na pokračování (nebo jsem multiorgasmická ? - neznám přesně ten výraz), že jednou prostě nikdy nestačí, ale tak třikrát, aby ze mě dostal opravdu všechno a já se cítila tak, jak mám. Nebo vím, že se nemusím stydět, když se nám tam náhodou dostane vzduch a ten chce pak ven. Někdy si ze mě dokonce utahuje a schválne mi tam nafouká. Když se to stalo poprvé, strašně jsem se styděla, protože jsem nechápala, co a proč to je. Pak jsem myslela na to, aby se to nestalo znovu a nemohla jsem se uvolnit. Tak jsme si to probrali no a nemáme problém.
Udělej to, řekni to, a hledejte řešení, jak to na tebe přijde. Poznáš, kde je ten knoflík, který je třeba zmáčknout a nepustit. Nezapomeň, že spousta žen nemusí prožívat orgasmum, je-li uvnitř, ale je mnohem citlivější na povrchu. I tohle jsme se naučili. Když je uvnitř, ví jak se má pohybovat, aby to zabíralo na povrchu. Chce to ale zkoušet a nebrát to příliš vážne (to hledání) a nebýt zklamaní, když to nenajdete hned. Hlavně už žádné předstírání a nalhávání si. Uvidíš, že pak z toho budete oba mnohem spokojenější. Sex není to nejdůležitější, ale je důležitý. Když jsem měla partnera, který se postaral o sebe, zeptal se jaké to bylo a usnul, tak jsem byla nespokojená a hlavně si uvědomuji, že jsem si při pohledu na jiné muže klidně představovala, jací asi jsou ... vlastně bych asi časem skončila u nevěry (nestalo se). S manželem mě při pohledu na jiné muže napadá jediné, že žádný na světě není tak úžasný, jako ten můj - po všech stránkách. Pokud nemáte jiné trápení, bylo by škoda, aby Vám ho přinášel právě sex a můj názor je ten, že by ho přinesl v podobě nevěry nejdřív v mysli a potom skutečně.

Hodně štěstí a příjemné pátrání. Hana
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Orgasmus?? Veronika 25, 4 roky vdaná 29.9.2000 9:45
*Re: Orgasmus?? jana 3.10.2000 14:14
**Re: Orgasmus?? Klára 8.10.2000 20:56
***Re: Orgasmus?? Lucka,20,bezdětná 14.3.2001 15:44
*Re: Orgasmus?? Hana 3.10.2000 19:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.