| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Do Turnova bez obav a s radostí

Chtěla bych se ještě jednou vrátit k výrokům paní Jirmanové z 18.04.2000.
Rodila jsem dvakrát a pokaždé v Turnově, porodnici si nemůžu vynachválit.
Druhé dítě se narodilo 29.01.2000 letošního roku a u porodu byl sám p. primář. Manžel byl přítomen u obou porodů. Žádný finanční příspěvek jak píšete se nekonal. Dostal proškolení přímo na porodním sále a také bez úplaty. Dokonce mu byl nabídnut oběd a čaj, což odmítl.
Na pokoji jsme byly pouze dvě a takové jsou všechny pokoje.
Před porodem mi byla nabídnuta bublinková vana, balón, křeslo, žíněnka atd. Vanu a balón jsem vyzkoušela a můžu říci, že obojí mi hodně pomohlo.
Po porodu jsem Vojtíška hned nakojila, byl u mne s manželem celou dobu mého pobytu na sále.
V těhotenství jsem byla 3 krát vyšetřena ultrazvuken, pokaždě Dr. Nožička. Pan primář totiž ultrazvukové vyšetření neprovádí, takže výrok vaší známé "ještě žije" se nezakládá na pravdě.
A tak bych mohla pokračovat ve vyvracení vašich nepravd.
A co dadat závěrem?
Na 90% se pokusíme ještě o holčičku, no a víte kam půjdeme rodit?
No přeci do Turnova a doufáme, že u porodu bude p. primář Aleš Mikl.
Přejeme s manželem Turnovské porodnici jen to nejlepší.
Ivana a Jaroslav Hejdukovi
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Do Turnova bez obav a s radostí Martina Doležalová, Jakub 6 let, Vladimír 2 měsíce 10.7.2000 11:3
*Re: Do Turnova bez obav a s radostí prim. MUDr Aleš Mikl 17.9.2000 7:59
*Re: Do Turnova bez obav a s radostí Ivana Hejduková, Martin 4, Vojta 8měsíců 2.10.2000 16:38

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.