| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Do Turnova bez obav a s radostí

Vážené maminky,
jsem ráda, že jsem na těchto stránkách našla ohlas na dopis paní Jirmanové. Chci se přidat, ale ne k tomuto směšnému článku, ale ke článku paní Svobodové a musím plně se vším souhlasit, co paní Svobodová napsala.
Paní Svobodová bydlí 40 km od Turnova, já v Praze a stejně jako paní Svobodová, ani já nevzpomínám na svůj první porod moc ráda. Rodila jsem v Praze a znovu bych do této porodnice nešla.
Přístup všech sestřiček, lékařů a pana primáře Mikla v Turnovské porodnici je perfektní. Jediné, co paní Svobodové "závidím" je to, že si stihla dát perličkovou koupel. (Tady musím upozornit paní Jirmanovou, že sestřička vanu napustila, ale můj porod byl rychlý a paní Jirmanová, nikdo po mě nechtěl ani paníze za vodu, která se zase vypustila.)
Vládíka jsem měla hned po porodu na břiše také a až do doby než přestala pulsovat pupeční šňůra. Manžel, který byl, podotýkám že zcela zadarmo, u porodu pupeční šňůru přestřihl (paní Jirmanová pan primář mu toto nabídl). Vládíka přinesli po 2 hodinách k prvnímu nakojení akdybych měla mléko myslím si, že bych ho od sebe neodtrhla.
Musím reagovat ještě na jednu maličkost z dopisu paní Jirmanové. Pan primář ultrazvuková vyšetření neprovádí. V turnovské porodnici jsou na tato vyšetření odborníci a dle mého názoru ti nejlepší.

Cválím a doporučuji TURNOVSKOU PORODNICI, nebojte se v Turnově nemáte čeho.

Ještě jednou chci poděkovat všem sestřičkám, jak na porodnici, na gynekologické ambulanci, na novorozeneckém oddělení, všem lékařům a hladně panu primáři Miklovi DĚKUJI.
Všichni Vás zdravíme (Vládík už váží 6500g) a přejeme mnoho úspěchů ve Vaší práci.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Do Turnova bez obav a s radostí Martina Doležalová, Jakub 6 let, Vladimír 2 měsíce 10.7.2000 11:3
*Re: Do Turnova bez obav a s radostí prim. MUDr Aleš Mikl 17.9.2000 7:59
*Re: Do Turnova bez obav a s radostí Ivana Hejduková, Martin 4, Vojta 8měsíců 2.10.2000 16:38

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.