| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

4.4.2008 22:15:55 Jarka

Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice

Já rodila ve vítkovicích 2006 a nebyla jsem spokojená ani se sestrama ani s doktorama.Manžela jsem při porodu neměla.Měla jsem komplikovaný porod malý měl pupeční šnůru kolem krku a nemohla jsem ho vytlačit přes ramínka rodila mě jen sestra která si chtěla přivolat na pomoc doktora ale ten na její volání nereagoval.Malýho jsem dusila asi minutu než jsem ho vytlačila.sestřičky na noční asi spali nebyli v noci vůbec zádný kontroli.Malý mi pořád plakal a sestry neměli žádný zájem mi poradit.Rok před malým jsem rodila holku ne Fifejdech a srovnávat to ani nemůžu.Je tam uplně jiný přístup sestry pravidelně v noci chodili ptali se zda něco nepotřebujeme.A doktoří ochotní a vstřícní.Ted čekáme 3 a bez vahaní si volím fifejdy.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice Eva Mazurková, syn 7.3.2000 6:58
*Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice Jana29 / 29 týden 8 lety syn Petr 1.8.2000 21:59
**Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovic... Eva 31, Honzík 4, 30. týden 2.8.2000 8:7
***Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkov... Jana 30 týden 6.8.2000 19:40
**Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovic... Jarka 4.4.2008 22:15
***Re: zkušenost s porodnicí V PARDUB... BABINKA 9.4.2008 14:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.