| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice

No tak Jano, před čtyřmi roky to bylo lepší jenom v tom, že se manžel se mnou nemusel na ten sál proboxovávat, ale vzali ho na milost hned. Jinak průběh porodu byl úplně stejný, přesně jak to popisuješ, jako podle jednoho mustru. Nejvíc mne ale dožíralo oddělení šestinedělí, ženské sestry byly príma, ale ty dětské mne teda nenadchly vůbec: studené jako psí čumák, člověk se málem bál na cokoliv zeptat, o kojení jsem se nedozvěděla ani ň, zaplaťpánbůh, že Honza byl hned zezačátku solidní žravec a já jsem si toho taky kupu předtím přečetla.
Pupík mu nenechali uschnout až do odpadnutí, ale hned asi třetí den to šmikli, takže následovalo několik převazů, než mu to nekrvácelo, doma jsme to ještě museli dohojovat Framykoinem.
Teď to půjdu zkusit na ty Fifejdy, aspoň co se týče novorozeneckého a šestinedělí to tam prý je dobré, ale o porodu si už nedělám moc iluze. Dost záleží asi na tom na jakou šichtu natrefíš. Kámošce se např. stalo, že musela jít na císaře, dělali jí to v epidurálu a manžel byl při operaci. Dokonce mu malou dali hned jako prvnímu pomazlit než ji začali po narození vyšetřovat. Ale pak s tím epidurálem to nebylo tak úplně O.K., takže tam zůstala skoro o týden déle. Takže asi dost záleží na štěstí nebo jestli máš možnost tam jít se svým vlastním doktorem, kterému důvěřuješ.
Čau a jestli budeš mít chuť, ozvi se.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice Eva Mazurková, syn 7.3.2000 6:58
*Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice Jana29 / 29 týden 8 lety syn Petr 1.8.2000 21:59
**Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovic... Eva 31, Honzík 4, 30. týden 2.8.2000 8:7
***Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkov... Jana 30 týden 6.8.2000 19:40
**Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovic... Jarka 4.4.2008 22:15
***Re: zkušenost s porodnicí V PARDUB... BABINKA 9.4.2008 14:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.