| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

11.9.2000 0:24:47 Eva(30), Janek(5),Hanka(3)

V práci už mě nechcou

Jsem na mateřské už přes 5 let. V práci jsem měla dobré místo,bezva kolegy,dokonce často volali, jestli teda můžou počítat že se opravdu vrátím,dělali jsme plány,co budu dál konkrétně dělat...A pak zavolali, ať se příju ukázat, otevřeli šuplík, ha, nemáme pro vás práci, 3 měsíční výp. lhůta + 2-měsíční odstupné(ha,ha,ha, tobude suma z mého platu před málem 6 lety). Fajn,zkouším hledat jinou práci,jenomže...Jsem VŠ,předtím jsem dělala v informatice,
ALE 1)jsem už dlouho doma
2)mám malé děti
3)chtěla bych snad i někdy něco více,postoupit v prac. hierarchii(to se mi velmi divili - ženská,s děckama?)
4)narazila jsem na pár neseriózních firem
No jsem opravdu znechucená.Mám ještě půl roku čas, než malá bude mít 4,začínám však uvažovat o své hodnotě...
Kdo mi dodá optimismu, ozvěte se.Nebo vás už v práci taky nechcou?
Ahoj! Eva
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
V práci už mě nechcou Eva(30), Janek(5),Hanka(3) 11.9.2000 0:24
*Re: V práci už mě nechcou Dana , 29 let , dvojčata 19 měsíců 11.9.2000 22:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.