| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak přežít mateřskou dovolenou

Re: V práci už mě nechcou

Milá Evo, nevím, jestli dodám požadovaný optimismus, ale stejně jako Hanka na MD podnikám. Tatínek totiž přišel o práci (je o dost starší než já), takže se vrhl na podnikání. Začala jsem mu pomáhat a snažila se podpořit náš rozpočet, protože jeho příjmy jsou dodnes (podniká teprv 1/2 roku) spíš určeny na "investice do podnikání" než na živobytí. A protože jsem, stejně jako Hanka, původní profesí účetní a dál jsem se musela učit (jsou pořád nějaký změny v daních), tak jsem z oboru ani "nevypadla", do toho kamarádi založili firmu a potřebovali účetní. Pracuji večer, když kluci spí, ale je to trochu "záběr" a kdyby nepomohl tatínek a babička (tatínek občas vaří a babička hlídá přes den, když "hoří" termíny), nevím, nevím, jak by to vypadalo u nás doma. Na internetu jsou občas nabídky na obchodování přes internet apod. Vyrazila jsem do jedné firmy a po asi hodinovém "masírování" mi řekli - a teď nám tady zaplatíte 2.900,-- za úvodní školení. Takže jsme se rozloučili - nejsem totiž "kavka" ani úplně pitomá. Budeš-li hledat jakoukoliv práci z domova, budeš to mít opravdu těžké, protože z tebe budou různí "seriózní podnikatelé" zkoušet tahat peníze. Zkoušela jsi osvědčený "trik" s babičkou v důchodu? Moje kamarádka takhle uspěla (tvrdila, že má celodenní péče o dítě zajištěnou díky babičce). Nechápu, proč zaměstnavatelé nejsou schopni přijmout fakt, že jsme schopny si občas v případě nutnosti prostě třeba i zaplatit paní na hlídání, protože vyděláme o něco víc (to hlídání nikdy není přece celý měsíc) a chceme pracovat i když máme děti? Ideální adeptka má 20 let praxe, je bezdětná a mladší 30-ti let. Takže - držím palce, abyste narazila na rozumného zaměstnavatele, který myslí hlavou !!!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
V práci už mě nechcou Eva(30), Janek(5),Hanka(3) 11.9.2000 0:24
*Re: V práci už mě nechcou Dana , 29 let , dvojčata 19 měsíců 11.9.2000 22:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.