| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

Re: Jak zhubnout po kojeni?

Naďo,
mám čerstvou zkušenost. V těhotenství jsem přibrala 25 kg, zůstalo mi 12. Protože potřebuji v lednu nastoupit do práce, kde musím trochu vypadat, přestala jsem malou kojit v 9. měsíci (kojila jsem jí asi měsíc jen v noci a čekala, až začne pít mlíčko, navíc jí kojení nebavilo). První týden bez kojení jsem shodila 5 kg (bez cvičení) a teď denně asi 100-200 gr. a cvičit začnu příští týden. Je fakt, že jím méně než při kojení, ale hladovku nedržím. Navíc jsem "splaskla" (na nohou, krku, obličeji a prsou!). Podle odborníků se hormonální hladina upravuje tak 1-1,5 měsíce, což odpovídá i podle kamarádek, které byly obvykle po dvou měsících nekojení na své obvyklé váze či mírně nad. Všechny matky, co znám (včetně mě) jsou tím typem, který začne shazovat až "po". Při kojení ani deko.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Jak zhubnout po kojeni? Naďa, Dominik 9.9.2000 21:15
*Re: Jak zhubnout po kojeni? Milada, 31.týden, syn 4 a 3/4 roku 9.9.2000 22:16
*Re: Jak zhubnout po kojeni? Radka, dva synové 10.9.2000 12:4
*Re: Jak zhubnout po kojeni? Markéta, 8měsíční Veronika 10.9.2000 21:37
**Re: Jak zhubnout po kojeni? Nada, Dominik 8 měsíců 11.9.2000 21:55
***Re: Jak zhubnout po kojeni? Petra (2 děti) 12.9.2000 21:40
***Hubnutí!! Janča Nedomová 14.10.2004 16:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.