| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Spánek

2.9.2000 20:06:45 Zdenka 27

spaní miminek

Mám 2 dcery 1 a 3 roky. Starší Anetku jsem vždy, jen co se probudila a začala plakat, vzala do náruče podívala se, jestli není pokakaná, pak jsem jí zkusila něco povídat nebo ukazovat, a když to nezabralo, tak jsem ji nakojila. Musím říct, že po pár týdnech jí už neuklidnilo nic jiného než kojení, či houpání. Ovšem když se přestalo, tak začala plakat. To všechno trvalo do jejích zhruba 15 měsíců než začala chodit. Pak začala spát o něco lépe, tzn. asi tak 3-5 hodin v kuse, to jsme jí pak dali lahvičku s pitím a zase na chvilku usnula. Přes den spala 1 hodinu. Dosud jí musím dlouho přemlouvat, aby šla konečně do postýlky. Málokdy se to obejde bez protestů a pláče.
Na mladší Rebecu(1) jsem už neměla tolik času, takže si musela chvilkama vystačit sama a musím říct, že spí o mnoho lépe než spala Anetka ( teď když už jí konečně dostanu do postele, tak se málokdy přes noc vzbudí a spí tak 10 hodin v kuse). S usínáním ovšem mám trochu problém, protože si zvykla tahat mě při usínání za vlasy a prakticky nikdy jinak neusne. V noci se ještě tak 2-3krát budí na pití. Přes den spí teď 2 hodiny. Rebecu jsme nikdy nehoupali, a když začala plakat tak jsem jí někdy i chvilku nechala. Mám takový dojem, že miminka někdy pláčí a jsou mrzutá, protože jsou unavená a nemohou usnout. Taky to může být změnou režimu, nebo vycítí napětí v rodině či neklid a nejistotu matky.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
spaní miminek Zdenka 27 2.9.2000 20:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.