| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztekání a vzdor

Má radši babičku než nás?

Milé maminky, nevím si rady. Máme 13-ti měsíčního chlapečka, kterému jsme s manželem podle mého dobrými rodiči, ale když k nám přijde na návštěvu babička (což je každý den - bydlíme ve stejném rodinném domku, pro chlapečka přestáváme existovat - věsí se jí za sukni, že se chce chovat a vodit za ručičku). Když nastanou situace, že na zavolání místo k mamince šťastný spěchá přesto za babičkou a v momentě, kdy ona odchází tak mi pláče a vzteká se u dveří, jsem z toho rozpolcená a bezradná. Se svými rodiči já a manžel (který to naštěstí bere s určitým nadhledem) vycházíme sice dobře, ale soužití dvou generací zřejmě přináší své úskalí, na které asi nejsem připravena. Nerada bych, aby později docházelo ve výchově našeho chlapečka k tomu, že pro něj bude směrodatné, že babička dovolí, přestože maminka zakáže. Poraďte mi, prosím,jak tomu čelit.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Má radši babičku než nás? Eliška, 13-ti měsíční chlapeček 26.8.2000 21:34
*Re: Má radši babičku než nás? Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 26.8.2000 23:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.