| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Má radši babičku než nás?

 Celkem 2 názorů.
 Eliška, 13-ti měsíční chlapeček 
  • 

Má radši babičku než nás? 

(26.8.2000 21:34:40)
Milé maminky, nevím si rady. Máme 13-ti měsíčního chlapečka, kterému jsme s manželem podle mého dobrými rodiči, ale když k nám přijde na návštěvu babička (což je každý den - bydlíme ve stejném rodinném domku, pro chlapečka přestáváme existovat - věsí se jí za sukni, že se chce chovat a vodit za ručičku). Když nastanou situace, že na zavolání místo k mamince šťastný spěchá přesto za babičkou a v momentě, kdy ona odchází tak mi pláče a vzteká se u dveří, jsem z toho rozpolcená a bezradná. Se svými rodiči já a manžel (který to naštěstí bere s určitým nadhledem) vycházíme sice dobře, ale soužití dvou generací zřejmě přináší své úskalí, na které asi nejsem připravena. Nerada bych, aby později docházelo ve výchově našeho chlapečka k tomu, že pro něj bude směrodatné, že babička dovolí, přestože maminka zakáže. Poraďte mi, prosím,jak tomu čelit.
 Dana , 29 let , dvojčata 18 měsíců 
  • 

Re: Má radši babičku než nás? 

(26.8.2000 23:00:41)
Jsme v obdobné situaci. Náš Lukášek je prostě "babiččin". Vzhledem k tomu, že se jedná o mou matku, pouze jsem si s ní "vyjasnila" pravidla. Tzn. zakážu-li něco, nebude to babí dovolovat, plácnu-li Lukáška za např. fackování brášky, nebude ho litovat atd. atd. Babičky jsou sice na rozmazlování, ale když s nimi žijete, nebo se často vídáte, časem byste přišla o veškerou autoritu. A to, že Lukášek brečí, když např. odjíždíme na chalupu - snažím se ho zabavit (koukáme na auta, světýlka a tak) a většinou za chvíli stejně usne.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.