| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

12.7.2000 12:58:54 Martina, 25. tyden

Re: PROSIM PORADTE MI

Mila Klaro,

je mi opravdu neveselo, kdyz ctu tvuj pribeh, protoze jsem neco podobneho zazila se svym byvalym pritelem (po 5 letech spolecneho ziti), ale na rozdil od tebe jsem nebyla tehotna. Stejne to ale bylo hrozny, nemohla jsem jist ani spat a behem dvou tydnu jsem zhubla asi o 5 kg. Ma to opravdu destruktivni ucinky na organismus a to si ani nesnazim predstavit, co to dela s miminkem. Kdyz se na to zpetne podivam, tak jsem tenkrat udelala jedinou rozumnou vec. Proste jsem si zbalila vsechny svoje veci a odjela k rodicum. Proste jsem nechtela, aby me videl, jak se trapim a taky jsem se neminila doprosovat. Asi za mesic mi zavolal s tim, ze se mu to vsechno rozlezelo v hlave a ze mu moc chybim a tak jsme se behem dalsich 3 mesicu dali znovu dohromady. Vydrzelo nam to asi dalsi 3 roky a pak to skoncilo, jenomze to uz byla uplne jina situace, protoze jsem od nej odesla ja a ted jsem snad celkem stastne vdana.
Opravdu ti doporucuju, prestan trapit sebe a tvoje jeste nenarozene miminko souzitim s nekym, kdo te takhle tyra. Zbal si vsechny svoje veci, ukaz, ze jsi samostatna bytost, ktera se nepotrebuje nekoho doprosovat a odjed k rodicum. To jsou lide, kteri ti urcite pomohou a na ktere se jiste muzes spolehnout. Budes tam mit urcite dost klidu a casu vsechno si promyslet a dat svemu partnerovi cas, aby se s tim vsim vyrovnal a aby se mu konecne rozsvitilo v hlave. Z tveho prispevku mam pocit, ze nema umysl te opustit, pouze se asi docasne zblaznil, ale to se urcite vyleci samo, ale hlavne tim, kdyz ty u toho nebudes asistovat. Pro me je tedy obcas muzske chapani tohoto sveta naprosto nepochopitelne.

Preji ti, abys byla hodne silna, hlavne za toho clovicka, na ktereho se tak tesis.

Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
PROSIM PORADTE MI Klára (14.týden) 12.7.2000 9:47
*Re: PROSIM PORADTE MI Jana H., 24 12.7.2000 11:4
*Re: PROSIM PORADTE MI Martina, 25. tyden 12.7.2000 12:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.