| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

4.7.2000 13:47:01 Šárka V., 2 děti

Kdo poradí matce zahnané do kouta?

Již léta žiju v po všech stránkách nefunkčím manželství.Marně jsem se snažila patovou situaci mezi mnou a manželem dávno řešit. Nejdříve nechtěl vnímat, posléze mi vyhrožoval, asi způsobem pro řešení manželských krizí zcela běžným, a to, že pokud od něj odejdu, nikdy nedovolí, abych měla děti u sebe (přitom se o ně nikdy pořádně nestaral a nezajímal se o ně,měřítkem jeho lásky byly akorát drahé dary - čím dražší a nákladnější, tím byla jeho láska větší) a bude se bít o to, aby děti dostal do péče on nebo aby aspoň byly naše děti rozděleny. Jedno bude s ním, jedno se mnou.
Možná jsem hloupá, ale jeho výhrůžky mne vždycky vyděsily natolik, že jsem couvla a trpím dál v manželském pekle, kde je se mnou nadále nakládáno jako s trpěnou služkou, nikoliv jako s rovnocenným partnerem.Z manželových výhrůžek, týkajících se našich dětí v případě možného rozchodu je mi nanic, kdykoliv si na ně vzpomenu. Tj.Pokaždé, když se na manžela podívám...)
Potřebovala bych poradit, kdo rozhoduje či vystavuje předběžné opatření o určení pečovatele o děti v době před rozvodem? kdo by mě mohl poradit, co vlastně toto předběžné opatření zahrnuje a prosím o věškeré informace, tohoto se týkající.

Děkuji za pomoc, ze mne je už jen uzlík nervů.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Kdo poradí matce zahnané do kouta? Šárka V., 2 děti 4.7.2000 13:47
*Re: Kdo poradí matce zahnané do kouta? Jana 4.7.2000 16:48

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.