| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 9

15.12.2003 9:54:42 Léna - Makulka 5.10.03

Krásně pondělní ráno

Ahojky holky a miminka (narozené i nenarozené),
musím se připojit k Věře, taky se Makulka nějak uklidnila ani nevím, jak. Taky v noci spinká a už se v noci vzbudí jen jednou a to okolo 5:00 ráno. To se ale nakojí se zavřenýma očima, pak se odvalí od prsa a chrupe dál. Jen jsem začala ztrácet mlíko. Moje "mlíkárna" začala stávkovat. Dostala jsem totiž MS a dohromady s antikoncepcí (doktor mi říkal, že to vliv na mlíko mít nebude, prý jen malé procento žen může mít sníženou produkci. Haha, takže jsem to já!) to prostě není ono. Navíc mám pocit, že Makulka teďka začala nějak víc jíst, takže je to opravdu honička. Odsávám mlíko každé dvě hodiny, paní na lince kojení mi řekla, že musím hodně jíst hutná a sytá jídla, takže se cpu až to hezké není. Naštěstí nepřibírám, tak to snad bude v pohodě pro nás obě. Jinak bych asi z toho měla depky, protože už teď si připADÁM, JAK KOULE. Těšila jsem se jak budu hubnout kojením a ono prd... :o)

Ale ono to pak půjde až přestanu kojit.

Jinak dělá ta naše kočka obrovské pokroky. Hrozně moc si povídá, už to není jen takové náhodné mrmlání, ale její repertoár se mění, když mě vidí. Vysloveně radostně zavýská a když se vzteká, tak už dokáže pořádně nesouhlasně zařvat. Jen začíná mít to, že když jí chová někdo jiný než já, tak začne bulet a chce mě. Tak to jsem zatrhla a programově, když je se mnou doma někdo jiný,tak jí chová víc než já.

Holky, těhotenství je moc krásné, ale daleko lepší je, když je to mimiště na světě. Když se na Vás řechtá, to je tak super... Přejte si ať už ho máte v náručí a porod bude v pohodě. Když jsem to zvládla já ( a další 3 miliardy ženských), zvládnete to taky! :o)))))
Zatím ahoj a zase se ozvu.

Jo, co vlastně Martina, už porodila?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahoj Věra, Filip a David 14.12.2003 18:44
*Re: Ahoj Viki, 1/04 14.12.2003 21:13
**Krásně pondělní ráno Léna - Makulka 5.10.03 15.12.2003 9:54
***Re: Krásně pondělní ráno Věra, Filip a David 15.12.2003 10:21
****Re: Krásně pondělní ráno Semmi +Adam03 + Nelly06 15.12.2003 11:59
*****Středa Semmi +Adam03 + Nelly06 17.12.2003 6:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.