| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 9

14.12.2003 18:44:48 Věra, Filip a David

Ahoj

Ahoj maminky a těhulinky,

tak jsme se vrátili z víkendíku a mám novinky. Náš Filípek už vydržel spát od půl devátý do tří do rána, což je teda fakt super, ale nevím, zda to bylo jen víkendový rozmar, nebo zda už by to takhle občasmohlo fungovat i doma. Tak jsem na to moc zvědavá, jak to tedy bude. Jinak musím říct, že je celkem hodnej, občas teda má ty svý záchvaty, ale jinak zlatý dítko.

Ježiš jak tak koukám, tak za týden už můžeme mít další miminečko na světě, co Moni ?, Určitě se už těšíš, co ?, Snad nám dáš vědět, my totiž jedeme na celé vánoce na chatu a vracíme se domů až 4.1. a do té doby já na netu nebudu.

Lucko, ptala jsem se tady v AAA na tu tvou autosedačku,a le prý tenhle typ vůbec nemívají,t kaže ani nemá cenu sem jezdit. A doufám, že to s Valinkou v těch řemínkách zvládnete a budete brzy v pořádku a nožičky budou tak jak mají být.

Tak já si du připravit koupání, abyhc mohla toho našeho raráška vykoupat a uložit.

mějte se krásně pa pa
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahoj Věra, Filip a David 14.12.2003 18:44
*Re: Ahoj Viki, 1/04 14.12.2003 21:13
**Krásně pondělní ráno Léna - Makulka 5.10.03 15.12.2003 9:54
***Re: Krásně pondělní ráno Věra, Filip a David 15.12.2003 10:21
****Re: Krásně pondělní ráno Semmi +Adam03 + Nelly06 15.12.2003 11:59
*****Středa Semmi +Adam03 + Nelly06 17.12.2003 6:52

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.