| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 9

14.12.2003 21:13:36 Viki, 1/04

Re: Ahoj

Ahojky, taky jsem mrkla co je tady nového, koukám že miminka jsou hodný - asi chtějí bohatýho Ježíška....:)) Tak ať jim to vydrží.......

No jsem zvědavá v jakém pořadí nakonec porodíme, třeba se Moni potkáme v Podolí.....:)) My to máme za dva týdny do termínu, docela bych byla ráda kdybysme porodili do konce roku, bojím se vyvolávání....... Docela vám holky začínám závidět že už to máte za sebou....:)) Na jednu stranu se na malýho hrozně těším a když na to příjde tak bych jela do porodnice třeba hned, na druhou stranu jakmile mě někde zabolí tak si říkám ať to ještě chvilenku počká....:))
Jinak si připadám že mám hrozně energie, pořád bych něco dělala, ani nejsem unavená z chození po krámech........ Ale už několik dnů mě občas během dne začne pobolívat břicho jako před MS, a hodně mi u toho tvrdne, a třeba za dvě hodiny je zase klid..... V noci mě občas bolest břicha i probudí, tak nevím, jsem zvědavá jak poznám až doopravdy začneme rodit..... Zatím to vždycky přestalo.......

No teď je na řadě Martina, termín měla myslím včera, a pak já s Monikou s termínem 1.1. ......
Tak nám držte palce.....:)) No já myslím že já se na net ještě párkrát mrknu než porodíme......:))

Zatím papa
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ahoj Věra, Filip a David 14.12.2003 18:44
*Re: Ahoj Viki, 1/04 14.12.2003 21:13
**Krásně pondělní ráno Léna - Makulka 5.10.03 15.12.2003 9:54
***Re: Krásně pondělní ráno Věra, Filip a David 15.12.2003 10:21
****Re: Krásně pondělní ráno Semmi +Adam03 + Nelly06 15.12.2003 11:59
*****Středa Semmi +Adam03 + Nelly06 17.12.2003 6:52

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.