| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: tvrdnutí břicha

Milá Jitko,
od osmnáctého týdne těhotenství jsem měla podobné potíže jako vy /tvrdnutí a bolesti břicha/. Navštívila jsem svého lekaře, abych se ujistila, že se nic neděje. Pan doktor však zjistil pravidelnou děložní činnost a zkracující se děložní hrdlo. Měla jsem nařízený klid na lůžku a další tři týdny jsem doma ležela a pojídala tabletky hořčíku na zklidnění dělohy. V dalších týdnech jsem se už mohla normálně pohybovat, i když mi bylo doporučeno se šetřit, protože tvrdnutí břicha se stále objevovalo, ale děložní hrdlo se už naštěstí nezkracovalo. V sedmém měsíci jsem mohla znovu chodit do cvičení pro těhotné a ve 40. týdnu se mi narodila krásná zdravá holčička.
Jaké jsou příčiny tvrdnutí břicha u vás, může zjistit jenom lékař. Deset dní do preventivní prohlídky bych asi nečekala, snažila bych se ho navštívit co nejdříve, i když se může ukázat, že nejde o nic vážného.
Přeji vám hodně zdraví a nekomplikované těhotenství.
Svatka

Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
tvrdnutí břicha Jitka, 23 týden 30.6.2000 13:18
*Re: tvrdnutí břicha Svatka, desetiměsíční dcera 30.6.2000 22:17
**Re: tvrdnutí břicha Jitka, 24 týden 2.7.2000 18:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.