| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

30.6.2000 13:18:21 Jitka, 23 týden

tvrdnutí břicha

Mám opět prosbu o radu. Nemáte někdo zkušenosti s tvrdnutím břicha. Cítím tyto občasné stavy asi od 18 týdne. Říkala jsem si stále, že se tam jen to malé nějak zapříčilo, protože se to objevovalo tak max. 1x za den a trvalo to chviličku. Teď jsem však týden doma s lehčí virózou a miminko na můj kašel odpovídá zvýšenou aktivitou. Cítím pohyby téměř celý den, ale bohužel se mi k tomu navíc mnohem častěji a vytrvaleji objevuje to tvrdnutí. Břicho je ve spodní části velmi tvrdé, cítím takové napětí a někdy trvá i několik minut. A vlastně ani nevím v čem by mohlo být takové tvrdnutí nebezpečné. Mám dilema zda o tom mám informovat svého doktora ještě před běžnou kontrolou, která bude za 10 dní.
Děkuji Vám za názor.
Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
tvrdnutí břicha Jitka, 23 týden 30.6.2000 13:18
*Re: tvrdnutí břicha Svatka, desetiměsíční dcera 30.6.2000 22:17
**Re: tvrdnutí břicha Jitka, 24 týden 2.7.2000 18:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.