| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Restaurace

Re: Naše nejlepší

Podobný milý zážitek mám z minulé neděle, kdy jsme naše rodina s rodinou mé přítelkyně byli v jedné ostravské čajovně. Posezení je vlastně poležením - jednotlivé prostorné boxy s polštářky a matracemi, závěsná houpací křesílka, vlídné a nezakouřené prostředí (když tak jen od aromatických tyčinek). Kromě čaje jsme měli i pár sladkých drobností jako ovocný salát namíchaný přesně podle vaší chuti, výborné palačinky na několik způsobů atd. Uzavřené soukromí boxu umožnilo mé přítelkyni v klidu a plném soukromí kojit i přebalit jejího sedmiměsíčního synka, dva mladí mistři čajovníci byli velmi vlídní k našim dětem, půjčili jim hlavolamy, domino, pexeso, mikádo.
Můj syn má čtyři ročky, dcerka mé přítelkyně je o pár měsíců mladší, jsou to běžné děti, žádné domácí bačkory ani žádní andělíčci, ale strávili jsme tam s nimi skoro 2,5 hodiny v úplném klidu a pohodě bez pocitu, že jsme jako zákazníci někomu na obtíž. Bylo to velice milé nastartování do nového pracovního týdne.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Naše nejlepší "restaurace" Šárka, syn 13 let, dcera 11 let 20.6.2000 8:59
*Re: Naše nejlepší Eva 31, Honzík skoro 4, 24. týden 20.6.2000 10:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.