| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : První příznaky těhotenství

12.9.2006 22:37:14 Šáry

Re: složení Calibrum baby plan

Ahoj Janusko, Calibrum babyplan - obsahuje: vitaminy C,E a kyselinu listovou a pak minerály: železo a jód. Jinak ho beru taky, už asi čtvrt roku.

Jsem čerstvá snažilka a vlastně se snažíme o mimi teprve první měsíc. Teď už mi mešká ME 3den, dělala jsem si už dva testy ale oba negativní :-( přesto mě už celých 14dní strašně bolí a píchají (až mravenčí) prsa , mám citlivý bradavky, občas zabolí bříško a taky jsem pořád unavená. Nevím jestli je možné i přes nezdar testů že bych byla těhulka... Moc už tomu nevěřím. Počkám ještě tak 3dny a pak zkusím další test...
Máte někdo s tímto zkušenosti? Ukázaly vám testy těhotenství hned, nebo až po nějaké době? Ráda bych věřila že jsem v "tom" ale nechci si zbytečně dělat plané naděje :-(
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
složení Calibrum baby plan januska snažilka 12.9.2006 14:32
*Re: složení Calibrum baby plan Šáry 12.9.2006 22:37
**Re: složení Calibrum baby plan januska snazilka 13.9.2006 10:27
**Re: složení Calibrum baby plan Kata 13.9.2006 15:32

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.