| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : První příznaky těhotenství

13.9.2006 10:27:58 januska snazilka

Re: složení Calibrum baby plan

díky Šáry, za složení
no mě taky po půlce cyklu pobolívalo bříško a zcitlivěla mi prsa, testy celou dobu neg. ale pak jsem 36 den dostala me, takže nic, ale bylo to poprvé tak snad zatím žádné závěry, začala jsem si aspoň měřit teplotu, ne snad kvůli plodným dnům, to vykrejeme i bez toho:), ale kvůli tomu jestli vůbec je ovu. Napište mi jak to s vámi vypadá, zajímá mě průběh po vysazení Ha, protože jsem na to zaslechla spoustu rozporuplných názorů od toho, že v prvních třech měsících je těhu nepravděpodovnější po to, že to trvá třeba i rok, než se to srovná, nebo že je potřeva ovu nebo me vyvolávat uměle, tak aspoň, že mám tu me:), že. ale je jasný že to u každý bude trochu jinak a to neberu vůbec v potaz zdravotní stav partnerů.
janus.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
složení Calibrum baby plan januska snažilka 12.9.2006 14:32
*Re: složení Calibrum baby plan Šáry 12.9.2006 22:37
**Re: složení Calibrum baby plan januska snazilka 13.9.2006 10:27
**Re: složení Calibrum baby plan Kata 13.9.2006 15:32

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.