| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

15.6.2000 13:57:56 Tereza, bezdětná

Re: HA - zkušenosti s vysazením po několika letech

Ahoj,

já mám s vysazením HA taky své nepříjemné zkušenosti. Brala jsem 5 let Triquillar, který jsem zhruba před rokem vysadila, protože jsme začali plánovat miminko. Přestože jsem s touto HA byla v průběhu jejího užívání maximálně spokojena, od té doby, co jsem ji vysadila mám neustále zdravotní problémy. Přestože podle vyšetření na hormony mám všechny hodnoty v normě a tudíž netrpím žádnou hormonální nerovnováhou, již rok dostávám menstruaci pouze po jejím umělém vyvolání (ta první, pravda, přišla sama asi po 2 měsících, pak další po 1,5měsíci a pak už jsem psychicky nevydržela a šla k doktorovi, kde jsem byla už předtím a který mi řekl, že se to samo srovná a že to je tím, že jsem brala HA tak dlouho a ještě navíc jeden druh - celou tu dobu jsem chodila k němu a nikdy jsem neslyšela, že bych ji měla změnit). Výsledek je ten, že se mi ani po 13,5 měsících po jejím vysazení nepodařilo otěhotnět, a to ani po opakovaných dávkách Pregnylu, který jsem dostávala 2 měsíce po 3 dávkách a který na moji menstruaci taky žádný vliv neměl. Navíc mě od té doby, co jsem HA vysadila pobolívá břicho, což bylo původně odůvodněno nutností "usazení" těla do původní rovnováhy. Má někdo podobné zkušenosti?

Děkuji.

Tereza P.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Co je bazální teplota ? Marcela, 25, zatím bezdětná 8.6.2000 12:7
*Re: Co je bazální teplota ? Renda (bezdětná) 8.6.2000 12:40
**HA - zkušenosti s vysazením po někol... Martina (25) 14.6.2000 19:11
***Re: HA - zkušenosti s vysazením po... Eva, buduca maminka, 22. tyzdnov 14.6.2000 19:52
***Re: HA - zkušenosti s vysazením po... Marie 27, syn Jirka 6 let, nyní 12. týden 15.6.2000 9:54
***Re: HA - zkušenosti s vysazením po... Tereza, bezdětná 15.6.2000 13:57
****Re: HA - zkušenosti s vysazením ... Jitka, v očekávání 15.6.2000 14:28
*****Re: HA - zkušenosti s vysazení... kamča,bezdětná 21.6.2000 16:56
******Re: HA - zkušenosti s vysaze... Zuzka, 26, bezdětná 18.8.2000 12:3
**Re: Co je bazální teplota ? Marcela, 25, bezdětná 22.6.2000 12:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.