| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

8.3.2016 7:17:58 Arka

Pramino - jak dlouho čekat na odeznění vedlejších účinků?

Omílaná otázka, jak dlouho byste čekaly než se usadí HA? Brala jsem několik let Gracial, celkem OK, jen poslední týden prášků jsem měla vždy obrovská prsa a po vysazení 2 dny silná deprese. Poslední 7 měsíců se k tomu přidala silná migréna (do té doby jsem nevěděla, co to je) a tak jsem změnila HA na Pramino. Prakticky okamžitě jsem přibrala 2 kg, většina je v prsou (manžel nadšen), ale jsou hodně napjatá a bolí to, zbytek je v břiše – nafouklé, pevné jako kámen. Nejsem schopná ani nic pořádně sníst, protože mám pocit, že se do toho břicha nic nevejde. Tenhle týden budu dobírat a čekám, jestli to v té pauze splaskne. Kolik měsíců byste daly na „usazení“?
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Pramino - jak dlouho čekat na odeznění v... Arka 8.3.2016 7:17
*Re: Pramino - jak dlouho čekat na odez... margotka78 alias shit-roller 8.3.2016 7:37
*Re: Pramino - jak dlouho čekat na odez... Jana, Terezka 5/03, Miška 1/06 8.3.2016 7:59
*Re: Pramino - jak dlouho čekat na odez... brabenec+Adélka 8.3.2016 8:11
*Re: Pramino - jak dlouho čekat na odez... Raduza 8.3.2016 9:9
*Re: Pramino - jak dlouho čekat na odez... Kafe 8.3.2016 9:52

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.