| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

15.6.2000 14:28:16 Jitka, v očekávání

Re: HA - zkušenosti s vysazením po několika letech

Musím se zapojit do diskuze ohledně HA. V první řadě si samozřejmě myslím, že její užívání má určitě na každou z nás jiný vliv.
Já osobně jsem s ní byla plně spokojena a brala jsem ji celkem 8 let ( od Trinovum, Diane, Cilest, Trisiston až po Triquilar, který jsem z toho měla nejdéle asi 5 let ). Nejenom, že mě ochránila před neplánovaným otěhotněním, ale hlavně jsem s její pomocí měla pravidelnou a bezbolestnou menstruaci. Ani žádné vedlejší účinky jsme nepozorovala - nepřibírala jsem na váze a i můj sexuální apetit byl zcela v pohodě.
První měsíc po jejím vysazení jsem dostala mensez přesně, ale pak se vrátilo vše do starých kolejí - nepravidelnost a bolesti. Naštěstí jsem si takové dny užila jen 2x ( z toho jednou mi je museli vyvolávat ), protože pak jsem plánovaně otěhotněla.
Myslím si, že HA problémy neodstarňuje natrvalo, když má žena jiný cyklus tak mu jej hormony upraví jen když se do těla dodávají. I můj první lékař mi doporučoval brát HA po celý plodný život ( samozřejmě kromě plánování mimča ) pokud chci mít menzes přesnou a bezbolestnou. A tak s ní počítám i pro další roky.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Co je bazální teplota ? Marcela, 25, zatím bezdětná 8.6.2000 12:7
*Re: Co je bazální teplota ? Renda (bezdětná) 8.6.2000 12:40
**HA - zkušenosti s vysazením po někol... Martina (25) 14.6.2000 19:11
***Re: HA - zkušenosti s vysazením po... Eva, buduca maminka, 22. tyzdnov 14.6.2000 19:52
***Re: HA - zkušenosti s vysazením po... Marie 27, syn Jirka 6 let, nyní 12. týden 15.6.2000 9:54
***Re: HA - zkušenosti s vysazením po... Tereza, bezdětná 15.6.2000 13:57
****Re: HA - zkušenosti s vysazením ... Jitka, v očekávání 15.6.2000 14:28
*****Re: HA - zkušenosti s vysazení... kamča,bezdětná 21.6.2000 16:56
******Re: HA - zkušenosti s vysaze... Zuzka, 26, bezdětná 18.8.2000 12:3
**Re: Co je bazální teplota ? Marcela, 25, bezdětná 22.6.2000 12:26

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.