| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.5.2000 17:09:49 Štěpánka (16.týden)

Re: Pokožka

U nás natírá bříško a to ostatní většinou budoucí tatínek. Pěkně se tak seznamuje s rostoucím potomkem. Moc ho to baví, prsíčka natírá obzvláště rád. Ale vážně, ráno a přes den používám modrou indulonu a večer speciální krém Bonal - ten mi poradila naše lékárnice, ale říkala, že jednou denně to nestačí a že hlavně mastit, mastit, mastit - čímkoli - třeba tou indulonou (nemá moc kosmetických přísad). Jestli to funguje nevím. Osobně mám zřejmě ke striím sklon, protože mám nějaké na bocích a zadnici z doby, kdy se mrňavý holky bleskem začala stávat ženská. Taky je asi dobré kůži na bříšku lehce masírovat, někde jsem četla o tzv. masáži škubáním - pochopila jsem to, že se jakoby štípeš do břicha, je to docela příjemný. Všem bláznům, kteří teď ještě internetí v práci jako já, i těm, kteří mají internet doma, přeju moc krásný víkend a těším se nashle v pondělí.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Pokožka Soňa 26.5.2000 14:31
*Re: Pokožka Alena, 23. tyzden 26.5.2000 14:44
*Re: Pokožka Marie, 33 let, dvě děti 26.5.2000 14:51
*Re: Pokožka Štěpánka (16.týden) 26.5.2000 17:9

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.