| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.5.2000 14:51:33 Marie, 33 let, dvě děti

Re: Pokožka

Já jsem takový divný přírodní úkaz: mám za sebou dvě těhotenství a nikde na těle nemám ani stopu po striích. Mám taky sušší pleť, dokonce jsem ekzematik. Obě těhotenství jsem se hned od začátku dvakrát denně mazala na prsou, břiše a bocích silnou vrstvou čisté lékařské vazelíny, zvlášť navečer - to jsem měla všechny noční oblečky pořád promaštěné.
Nevím, jestli jsem takový typ, každý mne přesvědčoval ať děláš, co děláš, stejně popraskáš, nebo to byl správný postup. Krémy proti striím se mi vesměs zdály celkem drahé a navíc díky ekzému jsem opravdu citlivá na jakékoliv přísady. No a ta vazelína kůži opravdu důkladně promastí a dodá jí pružnost, jejíž nedostatek je vlastně příčinou těch strií. U dětí jsem na mazání taky nikdy nic jiného nepoužívala.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Pokožka Soňa 26.5.2000 14:31
*Re: Pokožka Alena, 23. tyzden 26.5.2000 14:44
*Re: Pokožka Marie, 33 let, dvě děti 26.5.2000 14:51
*Re: Pokožka Štěpánka (16.týden) 26.5.2000 17:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.