| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 1991

20.9.2003 22:00:52 Věra, Elinka a Tom

Zdravím při sobotním večeru

Ahojky,
no tos mi tedy dala s těma šroubama. Je mi holčiny opravdu moc líto, ale vím, podle jednoho našeho známého, který je dost sešroubovaný po autonehodě, že se s tím dá vyjít. Dokonce pracoval u policie /zvládl poměrně náročné fyzické zkoušky/, přivydělával si fyzickou prací /tahal pytle se sutí apod./ - nemá žádné větší problémy. A moje tetka má celý život - je jí přes 60 - umělý kyčelní kloub a musím říct, že je to nejaktivnější /skoro na hranici blázna :-))/ člen naší rodiny.
Ale taky si myslím, že se určitě "chytnete" v něčem nesportovním a Barunku to bude bavit. Dneska mají děcka takových možností - stačí si jen pomyslet.
Dneska byl tedy nejen krásný, ale i docela horký den. Byli jsme v Lysé podívat se na koně roku, ale měla jsem toho plné zuby. Takových lidí!!! Nejvíc jsem litovala našeho psa, ten byl totálně odrovnanej, ale Tomáš mě ubezpečil, že on je hotový taky. Bylo to vidět. Usnul cestou v autě domů. Poslední dobou je trochu utahaný, přeci jenom má víc tělocviku, než normálně /tedy každý den/, do toho tréninky florbalu a tak jsme rádi, že školní atletické tréninky začnou až od října.
Měj se moc fajn, adresu Ti posílám soukromě. Já se zase určitě ozvu. V.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
dcera Jitka, Martin *22.4.2002 27.4.2003 23:31
*Re: dcera pabakuku 3.9.2003 13:40
**Re: dcera Věra, Elinka a Tom 3.9.2003 21:23
***Re: dcera pabakuku 4.9.2003 8:31
****Re: dcera Věra, Elinka a Tom 4.9.2003 22:20
*****Re: dcera pabakuku 5.9.2003 11:22
******Re: dcera Věra, Elinka a Tom 17.9.2003 22:50
*******Re: dcera pabakuku 18.9.2003 12:7
********Zdravím při sobotním več... Věra, Elinka a Tom 20.9.2003 22:0
*********Re: Zdravím při sobotn... pabakuku 22.12.2003 13:21

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.