| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 1991

5.9.2003 11:22:18 pabakuku

Re: dcera

Tak sportovku chválím. My jsme se za sportem přestěhovali do většího města. Chtěla jsem, aby Barunka chodila na spoustu kroužků a nelákali jí hlouposti. Já jsem z Mostu a vdávala jsem se do Podbořan. Po čtyřech letech jsme se přestěhovali do Ústí nad Labem, maminka se sem vdala a tak jsem přišli také. Jsem spokojená. Barunka hodně sportovala, balet, moderní gymnastika, aerobic, ale vše vždycky sklouzlo k vrcholovému sportování. Ona má na ty sporty talent, ale je to strašně zatěžující. Časově, finančně a taky pro organismus. No a jakmile jsme se snažili trochu zabrzdit, trenéři vyskakovali. Skončila u pinčesu, tej jí moc baví. Ale také to nakonec dopadlo, tréninky 4x týdně, soboty neděle závody. O prázdninách měla jet na soustředění, ale začala nám na jaře kulhat, že jí bolí tříslo, tak jsme obrazili doktory a nakonec až teď v červenci, kdy už jsem byla hysterická, že s tím nic nedělají jí zjistili vzácné onem kyčel kloubu a skončila na operaci. Zpevnili jí to šroubama, teď čekáme jak na konci září dopadnou rtg. S vrchol sportem je konec ale rekreačně prý sportovat bude moci. Operaci zvládla, jenom máme otřesné zážitky z nemocnice. Personál atak. Teď na tu nožku nesmí šlápnout, ale zvládá to, berle a tak. Ve škole jí pomáhají, vyšli nám vstříc, jsem ráda, že nezamešká. Byl to šok, ale jsou horší nemoce, snažíme se být optimisté.
Jakoubek šel od 3 let, protože jsem sehnala práci. Když jsem byla na mateřské, soukromá firma ve které jsem pracovala se zrušila. Tak jsem ke konci mateřské vehementně chodila po konkurzech a vyšlo to. Ale Kubík musel na chvilku do jeslí, nastupovala jsem 1. dubna a on má narozeniny 19. Do školky mi ho nevzali. Do srpna chodil do jeslí. Byli jsme maximálně spokojení, můžu poslat fota. Školka uvidíme.
Měj se moc hezky, napíši v pondělí. Krásný víkend
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
dcera Jitka, Martin *22.4.2002 27.4.2003 23:31
*Re: dcera pabakuku 3.9.2003 13:40
**Re: dcera Věra, Elinka a Tom 3.9.2003 21:23
***Re: dcera pabakuku 4.9.2003 8:31
****Re: dcera Věra, Elinka a Tom 4.9.2003 22:20
*****Re: dcera pabakuku 5.9.2003 11:22
******Re: dcera Věra, Elinka a Tom 17.9.2003 22:50
*******Re: dcera pabakuku 18.9.2003 12:7
********Zdravím při sobotním več... Věra, Elinka a Tom 20.9.2003 22:0
*********Re: Zdravím při sobotn... pabakuku 22.12.2003 13:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.