| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 1991

4.9.2003 22:20:55 Věra, Elinka a Tom

Re: dcera

Zdravím,
tak jsem ráda, že jste se ozvala. Našeho Tomáše na narození sourozence moc připravit nešlo. Kluci jsou zkrátka jiní. Nejdřív říkal, že to jsme teda nemuseli - že on sourozence už dávno nechce, ale pak viděl, že naše okolí je naprosto nadšené, takže dělat uraženého není to pravé. Navíc ho párkrát někdo ze známých upozornil, že dělat otočeného je pěkná hloupost - a on si to vzal k srdci /ostatně jako všechno, co mu nenadiktují rodiče/.
A tak se nám "to" blíží, termín máme 24.9. a ani nevíme, jestli to bude holčina nebo kluk. Ale hošík by se jmenoval jako ten Váš...
Takže Jakoubek šel do školky ve třech letech? My jsme dávali Tomáše taky ve třech, ale tenkrát, myslím jiná možnost nebyla. Nejdřív chodil rok a půl do jeslí /což bylo docela hrozný/, ale pak do školky a to byla opravdu super školka. Nikdy bych nevěřila, co dokážou dvě sehrané učitelky pro děti udělat. Školy v přírodě i čtyřikrát do roka, z toho jely děcka jednou k moři... no úplně nádherná léta. Jsem zvědavá, jestli i moje druhé děcko něco podobného zažije. Je pravda, že přechod do školy, byť nebyl nijak dramatický, byl smutný a dlouho jsme srovnávali přístup kantorů ve škole a ve školce. Tomík teď kromě toho, že chodí na druhý stupeň, šel i do jiné třídy - dělá sportovku. Ale i dneska mi přišel ze školy a pochvaloval si kantory i kamarády ve třídě. Tak snad mu to vydrží. Teď chodí každý den do papírnictví a snáší hromady sešitů, jak jim to jednotliví učitelé nadiktují.
Mějte se fajn, V.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
dcera Jitka, Martin *22.4.2002 27.4.2003 23:31
*Re: dcera pabakuku 3.9.2003 13:40
**Re: dcera Věra, Elinka a Tom 3.9.2003 21:23
***Re: dcera pabakuku 4.9.2003 8:31
****Re: dcera Věra, Elinka a Tom 4.9.2003 22:20
*****Re: dcera pabakuku 5.9.2003 11:22
******Re: dcera Věra, Elinka a Tom 17.9.2003 22:50
*******Re: dcera pabakuku 18.9.2003 12:7
********Zdravím při sobotním več... Věra, Elinka a Tom 20.9.2003 22:0
*********Re: Zdravím při sobotn... pabakuku 22.12.2003 13:21

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.