| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

8.5.2000 13:44:08 Jitka, 29, dcera1,5 r.

Re: Malé neštěstí v dupačkách

Ahoj Ivo, měla jsem podobný problém s naší malou čerticí, nechtěla spát vůbec, přes den vlastně jen dvacetiminutovky po kojení,a to ještě když ji někdo držel a houpal v náručí. Až jsme vypozorovali,že nejlíp usíná v autě v autosedačce. Sedačka putovala do bytu, manžel nastřelil skoby do futer,zavěsili jsme sedačku za madlo, a už jsme houpali. Vydrželo to téměř přesně do půl roku, pak začala Kristýna řvát i v sedačce, až jsem se jednou naštvala a odnesla jí do postýlky, ať si brečí. Moc mě překvapila, okamžitě usnula. Od té doby usíná jen v postýlce sama za zavřenými dveřmi. Nechce povídat, zpívat, nic, jen svoji ovečku a klid. Takže zkuste houpání , třeba zabere. A samozřejmě, co nejdříve se snažit o pravidelný režim. Děti mají rády stereotypy a opakované rituály, uklidňuje je to. zatím nashle, ozvěte se nám, jak to dopadlo. Jitka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Malé neštěstí v dupačkách Iva 27 let + Péťa 10 týdnů 4.5.2000 23:21
*Re: Malé neštěstí v dupačkách Bara 24 + Dan 6 mesicu 5.5.2000 0:0
*Re: Malé neštěstí v dupačkách Jitka, 29, dcera1,5 r. 8.5.2000 13:44
**Re: Malé neštěstí v dupačkách Iva 27 let + Péťa 11 týdnů 19.5.2000 16:18
***Re: Malé neštěstí v dupačkách Jitka -dcera 9 let.,syn 4měs. 19.5.2000 22:42

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.