| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

5.5.2000 0:00:14 Bara 24 + Dan 6 mesicu

Re: Malé neštěstí v dupačkách

Ahoj Ivo,
muzu ti rict, ze u nas to bylo podobne. Danik se od narozeni musel skoro porad nosit - jinak plakal, o usinani v postylce se mi mohlo leda zdat. Asi ve 2 mesicich jsme zacali na radu kamaradky vecerni usinani v postylce. Po nakojeni, kdy jako obvykle usnul, jsem ho dala do postylky, kde se jako obvykle probudil. Rada byla chodit utesovat 3x po 5 minutovych intervalech, pak 2x po 10 min., pak po 15.
Vlastne jsme se ani k tem 15 nedostali. Docela to fungovalo. Od te doby pres den hlidam kolik spi, dodrzujeme presny cas vecerniho uspavani. Ale i tak mame obcas problemy s usinanim. Pres den usne jedine pri kojeni. A to noseni pres den preslo cca ve 2 mesicich, kdy si uz zacal sam na chvili hrat s hrazdickou. V kocarku jsem problemy nemeli, asi az do 5. mesice, kdy zacal rvat jak tur. Je to jak pises, je pretazenej, oci zavreny, a ne a ne zabrat. S dudlikem jsme na tom stejne jako vy. Zkusila jsem i nakojit v parku, ale bez uspechu. Nakonec po 15-20 min. revu usne, ale to jsme uz skoro doma. Tak jsem zacala chodit ven az po vyspani.
Preju ti hodne trpelivosti, ale neboj, jak poroste, bude to cim dal lepsi.
Ahoj Bara
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Malé neštěstí v dupačkách Iva 27 let + Péťa 10 týdnů 4.5.2000 23:21
*Re: Malé neštěstí v dupačkách Bara 24 + Dan 6 mesicu 5.5.2000 0:0
*Re: Malé neštěstí v dupačkách Jitka, 29, dcera1,5 r. 8.5.2000 13:44
**Re: Malé neštěstí v dupačkách Iva 27 let + Péťa 11 týdnů 19.5.2000 16:18
***Re: Malé neštěstí v dupačkách Jitka -dcera 9 let.,syn 4měs. 19.5.2000 22:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.