| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

19.11.2001 13:03:06 jindra, 3-letý Tomášek

Re: Porodnice Chrudim

takem jsem zde rodilajiž trochu dříve jak vidíte a nemám dobré zkušenosti s porodem, to bude tím , že jsem měla komplikace a primář dokonce řval na mého podorníka, co to udělal.
2 dny jsem přenášela a bez nějakých problémů jsem byla již týden předem naordinována nemocnice.Přijali mě a doktor prohlásil,že teda porodím a mě pomůže, že mě napíchnou.Později jsem se dozvěděla, že se přehlédl v datumu porodu o 10 dní.Teda mě napíchli a začali komplikace, přestali slyšet ozvi a začal kolem mě rachot.Už mě vezli na operační sál, sestry nadávali na doktora, proč do mě štoural, když to nemuselo být (byla jsem jediná rodička).Naštěstí ozvy byli za chvíli v pořádku, primář mohl odejít, ale mě v té chvíli tekli slzy.Porod byl rychlý, ale zase uoha, pan doktor ze mě vytáhl s Tomáškem i placentu a ta má jít až v poslední době porodní. Zase ke mě volali primaře a já slyšela jak nadává doktorovi,v narkoze mě vyčistili a zašili. Byli tam se mnou porodní asistentky , ty na ranní směnu - starší a dosti netaktní,nedělali se mnou žádné caviky, ta druhá směna byli sestřičky mladší generace a velmi milé a všímavé, nebyla jsem pro ně prostě přítěží. byla jsem moc ráda, že tam byl se mnou manžel, moc mě pomohl i vzhledem k chování personálu.
Dodnes mě mrzí, že mi vyvolávali porod,když to nemuselo být.
zdravím JIndra
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Re: Porodnice Chrudim Petra, 20. týden 10.8.2000 15:19
*Re: Porodnice Chrudim Lada 22.10.2000 15:34
*Re: Porodnice Chrudim jindra, 3-letý Tomášek 19.11.2001 13:3
**Re: stestí Vendula,Ondra9/02,Terezka3/04 17.3.2003 19:49
*Re: Porodnice Chrudim Ája,Martin 4roky 29.12.2003 15:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.