| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

29.12.2003 15:20:02 Ája,Martin 4roky

Re: Porodnice Chrudim

Ahoj,chci taky přispět svou troškou.Kdo nepozná jinou porodnici nežli v Chrudimi,může být spokojený,nebo měl štěstí na příjemné dny sester.Před 4mi lety jsem v této porodnici taky rodila a od té doby se zde hodně změnilo(ještě k horšímu).V té době jsem na pokoji ležela s maminkou-porodní asistentkou z Moravy,která nevěřila svým očím jak je možné,že něco podobného ještě existuje.Tím nechci strašit maminky,které půjdou rodit do Chrudimi(natož poprvé).I já se v červnu chystám na svůj druhý porod a půjdu opět sem,aby to za mnou měli mý nejblišší blízko a budu věřit,že vše dobře dopadne.Hodně záleží na tom,s kým se sejdete na pokoji a jak silné nátury jste.Znám názor,že kdo rodil v Pardubicích už by tam nikdy rodit nechtěl a šel by to Chrudimi.Slyšela jsem,že ve Vysokém Mýtě je to na úrovni,takže každý se musí opravdu rozhodnout sám.Každopádně přeji Všem,ať je to kdekoliv,aby to byl ten nejhezčí životní zážitek,nestojí za to si ho čímkoliv,nebo kýmkoliv nechat skazit.Mějte se krásně.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Re: Porodnice Chrudim Petra, 20. týden 10.8.2000 15:19
*Re: Porodnice Chrudim Lada 22.10.2000 15:34
*Re: Porodnice Chrudim jindra, 3-letý Tomášek 19.11.2001 13:3
**Re: stestí Vendula,Ondra9/02,Terezka3/04 17.3.2003 19:49
*Re: Porodnice Chrudim Ája,Martin 4roky 29.12.2003 15:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.