| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Školka

Re: Posílat vnuka do školky nebo ne?

Mila babicko, to vite, ze se mladym spatne radi. Ani ja to nemam rada (jsem maminka dvou malych deti). Ale jestli Vasi radu nekdo alespon vyslechne, pak jim zkuste rici toto:
Proc spechat se skolkou? Urcite by se mlade mamince ulevilo, mela by vice sil na novorozenatko, ale vztahu s jejim strasim synem by neprospela. Zkuste to radeji vydrzet a opravdu chlapecka zapojit. Deti docela rady pomahaji. Mam podobnou zkusenost - syn se mi narodil, kdyz dceri bylo neco pres 4 roky. Uz chodila asi dva mesice do skolky (ale vyslovne na svoje prani), nicmene ja jsem mela nejak spatne svedomi - rozhodne jsem ji nechtela odstrcit. Pak nam pomohl osud - behem zimy a jara jsme se stridali v nemocech, takze dcerka byla vetsinou doma a mohla se tak na brasku aklimatizovat. Dnes mi moc pomaha a ma ho strasne rada. Pokud trochu zarli, pak to da najevo tim, ze se chce mazlit a obcas si hraje na miminko. Ale braskovi neublizuje.
Pozor na to, aby Vas vnuk nezacal sestricku nenavidet. proto radim - se skolkou pockat, pokud to vnuk nevyzaduje.
Mam jeste jeden navrh. Jsem zakladatelkou a clenkou materskeho centra, kam si mohou chodit hrat deti se svymi rodici (i prarodiciú) a to deti uz od kojeneckeho veku. Mohu Vam zaslat seznam takovych center.

Srdecne zdravi M.S.
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Posílat vnuka do školky nebo ne? babička 2 vnoučků 22.9.1999 8:44
*Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Radka,2děti(5 a 2roky) 22.9.1999 10:38
*Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Dana, 4 letá dcera 22.9.1999 12:9
*Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Hanka, dcera Šárka, 4 roky 22.9.1999 13:16
*Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Majka S., deti 5 let a 9 mesicu 22.9.1999 21:7
*Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Marcela, syn 5 let 26.10.1999 13:51
*Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Radana Chybová,2 chlapci 6 a 8 let 29.10.1999 14:1
**Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Marta Rockova,David 4 roky 23.3.2000 0:28
*Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Leona, chlapci 3 a 6 roků 19.1.2000 21:43
**Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Eva, svobodná 20.1.2000 12:20
***Re: Posílat vnuka do školky nebo n... Hanka, dcery 3,5 roku + 4 týdny 18.3.2000 17:2
**Re: Posílat vnuka do školky nebo ne? Eva 9.3.2000 15:25
***Re: Posílat vnuka do školky nebo n... Radka, syn dva a čtvrt roku, za měsíc další dítě 15.3.2000 7:0
****Re: Posílat vnuka do školky nebo... Stáňa(39)+Ondra(6) 15.3.2000 14:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.