| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

Re: nechutenství

Marto, bacha na to, Viktorie má pravdu. Holčičky v tomhle věku blbnou, ta moje už taky začíná, že je tlustá (váží asi 28 kilo při svých 135 cm, je skoro nejhubenější ze třídy a navíc aktivně sportuje), kromě toho jí mizerně skoro celý život, taky málo pije, což mě štve ještě víc.
Ono se ale není co divit, když pak vidíš v televizi adeptky na miss (pro naší Míšu je to pořad číslo jedna), tak to jsou povětšinou holčinky, co vypadají, jak když přijely právě z Dachau. Puberťačky z toho potom blbnou. Ale moje kamarádka má ségru, už jí je třicet, ale zhruba 7 let je v invalidním důchodu, vypadá jak kostra potažená kůží (myslím to doslova, vypadá fakt dost nechutně), několikrát už jí seškrábli hrobníkovi z lopaty (různé přidružené potíže), léčí se na psychiatrii (bez výsledku) a perspektivu má prakticky nulovou. Už jim naznačili, že její stav už nikdy lepší nebude. Rodina je z ní zoufalá, ale řešení neexistuje. Ona si už svou situaci nedokáže uvědomit a jíst odmítá stále. Začalo to tím, že ji nechal kluk a ona si vzala do hlavy, že to bylo kvůli její "tloušťce" - byla to naprosto normální štíhlá holka. Takže pozor, fakt honem k doktorovi, může to být třeba nechutenství způsobené dospíváním a vývojem, ale to se mi moc nezdá, bála bych se, aby za tím nečíhala nějaká zrada. Radši to včas odhalte. Držím palce, Šárka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
nechutenství Marta Hájková 4.4.2000 15:41
*Re: nechutenství Viktorie, špatné zkušenosti s anorexií 5.4.2000 9:47
*Re: nechutenství Šárka, syn 13 let, dcera 10 let 5.4.2000 12:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.