| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

Re: nechutenství

Milá paní Marto,
těžko Vám poradit něco jiného, než obrátit se na dětského lékaře. Z Vašeho dopisu jsem nepoznala, jestli jste tak udělala. Radit, aby jste donutili dceru jíst je sice hezké, ale jak to provést? Moje nejstarší dcera měla před dvěma lety - to jí bylo dvanáct, sklon k anorexii. Během měsíce a něco zhubla o deset kilo, takže na svých 170 cm výšky měla 42 kilo. Domluvy naprosto nepomáhaly. Obrátila jsem se na dětskou doktorku a té se podařilo na dceru zapůsobit. Přiznávám, že příslibem nemocnice. Také nás poslala k psycholožce, kde se rozebraly problémy proč se vlastně rozhodla držet hladovku. Nakonec vše dobře dopadlo. Moje sestřenice, které bylo letos dvacet, si pěstovala "mentálku" úspěšně víc jak rok. Na domluvy reagovala tím, že ona je přece dospělá a může si dělat co chce. Tak si dělala. Loni v listopadu skončila na ARU s těžkým zápalem plic a doslova utekla hrobníkovi z lopaty. Vydržela sekat dobrotu asi měsíc, teď je zase třetí týden v nemocnici na umělé výživě...
Proto jsem na problémy nechutenství docela citlivá a neporadím nic jiného, než včas promluvit s dobrým doktorem, ať už je příčina nechutenství jaká chce a rozhodně bych nespoléhala na nějaké "zázračné" léky. Následky můžou být skutečně ošklivé.
Srdečně zdraví a hodně štěstí přeje
Viktorka
Hodně štěstí přeje
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
nechutenství Marta Hájková 4.4.2000 15:41
*Re: nechutenství Viktorie, špatné zkušenosti s anorexií 5.4.2000 9:47
*Re: nechutenství Šárka, syn 13 let, dcera 10 let 5.4.2000 12:23

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.