| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Porodnice Motol

Nechci se zaradit jako odpurce klystyru, jen si myslim, ze to je zrejme velice individuelni zalezitost, stejne jako cely porod. V Britanii to rozhodne neni rozsirena procedura a kdybych svou porodni asistentku o klystyr pozadala, zrejme by byla celkem prekvapena ... ale rozhodne pokud by to bylo moje prani, proc ne? Proste jestli nekdo klystyr chce, prosim, pokud nechce, nechala bych to na uvazeni kazdeho. Rozhodne by mi nebylo prijemne, aby to bylo postaveno tak, ze "u nas se to tak dela", ale spis snad "prala by jste si" nebo "nemate nic proti tomu"... Na predporodnich kurzech se nam porodni asistentka snazi vstipit, abychom zustali otevreni veskerym moznostem, kazdemu vyhovuje a je prijemnejsi neco jineho a rozhodne by se clovek nemel bat pozadat o cokoliv, co mu ulevi, pomuze prekonat bolesti nebo jen zprijemni samotny porod a pobyt v nemocnici. Takze si myslim, ze nekomu muze klystyr vyhovovat a pro nekoho je to neprijemne nebo ponizujici.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Porodnice Motol Klára, zatím bezdětná 24.3.2000 12:13
*Re: Porodnice Motol Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 24.3.2000 12:27
*Re: Porodnice Motol Darja 24.3.2000 12:30
*Klárce Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 24.3.2000 12:41
*Re: Porodnice Motol Iva 27 let + Péťa 21 dní 24.3.2000 16:21
**Re: Porodnice Motol Radka Wallerová, dvouletý syn, devátý měsíc těhotenství 25.3.2000 18:23
***Re: Porodnice Motol Martina,27 let, 34.tyden tehotenstvi 27.3.2000 15:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.