| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Porodnice Motol

Klárko,
já jsem čerpala z "bible" maminek Velká kniha o matce a dítěti. Je tam všchno od početí až po porod, celkem názorné obrázky a schémata, péče o dítě do tří let. Co jsme velmi ocenili zvlášť v začátcích, kdy člově blbne z každého divně vypadajícího hovínka, je celkem slušný popis dětských nemocí a instrukce jak se chovat.
Kolem porodu, těhotenství, případných komplikací je taky knížka Žena od A do Z. Kromě toho dodnes užívám knížku Máme děťátko, kde jsou celkem zpracovány metody alternativního porodu, novější názory na péči o dítě a dost rad jak se vypořádat s banálnějšími nemocemi domácími prostředky, bylinkami a čajíčky.
Jestli máš zájem, kouknu se doma na autorky a vydání dvou posledně zmiňovaných.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Porodnice Motol Klára, zatím bezdětná 24.3.2000 12:13
*Re: Porodnice Motol Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 24.3.2000 12:27
*Re: Porodnice Motol Darja 24.3.2000 12:30
*Klárce Eva, 31 let, syn 3 roky, 11.týden 24.3.2000 12:41
*Re: Porodnice Motol Iva 27 let + Péťa 21 dní 24.3.2000 16:21
**Re: Porodnice Motol Radka Wallerová, dvouletý syn, devátý měsíc těhotenství 25.3.2000 18:23
***Re: Porodnice Motol Martina,27 let, 34.tyden tehotenstvi 27.3.2000 15:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.