| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

29.6.2001 12:54:51 Michelle,32 let, 8 lety syn

Re: Utéct nebo zůstat?

Taky jsou rodiny, kde zena je "zivitel" a chlap se stara o to ostatni. Znam takove manzelstvi a oba jsou v pohode. Na konvence se muzes vykaslat a zeptej se sama sebe, jestli ti nevadi zivit rodinu a nest zodpovednost za jeji financni zajisteni.
Spis bych se pozastavila nad tim, ze "ho to moc mrzí, že to chce změnit, ale nakonec se zase nic neděje". Ze by si te chtel vzit, ale nechce s tebou ani bydlet, natoz to platit. U rodicu bydli zadarmo? Chlap, ktery celej zivot slibuje a skutek utek, ti k nicemu nebude.
Takze - nenicila bych vztah kvuli penezum, ale ukoncila bych ho v pripade, ze milacek je neschopny, nespolehlivy a v podstate o tu rodinu vubec nestoji.
A ten priklad ze zivota - ja se vdavala v situaci, kdy jsem nas zivila a manzel si "hledal praci, ktera by ho uspokojovala". Obcas prinesl tisicovku a tvaril se jaka to byla obet. V devatem mesici jsem prosadila, at jde delat cokoli, protoze moje materska dlouho stacit nebude a to mi nikdy neodpustil. Zili jsme castecne z penez, co jsem mela nasetrene "za svobodna", ale manzela nikdy ani nehlo vzit praci navic.Rok manzelstvi me a syna prakticky zivili nasi, i jsme u nich bydleli, protoze jsme nemeli na najem. Ja se strasne stydela, ale manzel ne.
Mela jsem mimino, manzela milovala, obcas pracovala po vecerech... Ale to te ubije, kdyz ty makas a on se veze. To se laska rozplynula na to sup.
3 roky uz jsem stastne rozvedena a po dvou letech samostatneho zivota uz rok i stastne zamilovana.
Preju ti stastny rozhodnuti, ktereho nebudes nikdy litovat.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Utéct nebo zůstat? Barča, 27 let 28.6.2001 11:54
*Re: Utéct nebo zůstat? Katy, 29 let 28.6.2001 13:33
*Re: Utéct nebo zůstat? sally 29.6.2001 6:31
**Re: Utéct nebo zůstat? Petra (34) 29.6.2001 6:54
***Re: Utéct nebo zůstat? Petra (34) 29.6.2001 6:56
*Re: Utéct nebo zůstat? Michelle,32 let, 8 lety syn 29.6.2001 12:54
*Re: Utéct nebo zůstat? - hřebíček na h... Barča, 27 let 29.6.2001 13:16
**Re: Utéct nebo zůstat? - hřebíček na... Dana 2.7.2001 11:50

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.