| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

19.3.2000 11:05:16 Jana, 1,5 roční chlapeček

Re: Porod u Apolináře

Milá Šárko,
měla jsem tu čest rodit u Apolináře (přesněji na II. por.sále) a chci tě ujistit, že rozhodně nelituji této volby, ačkoli jsem měla rodit jinde.
Co se týče jednání, sestry ke mě byly velmi milé, všechno mi dopodrobna vysvětlily a podporovaly mě po celou dobu. Příprava ve formě klyzmatu a holení mi nepřišla nějak strašná, naopak mi to pomohlo při zácpě, která mne trápila během těhotenství. V první době jsem měla možnost využít perličkové lázně a poskytly mi gyn-balon. Měla jsem manžela u porodu a rozhodně mu nikdo nedal ani na okamžik najevo, že by překážel. Komunikace se sestrami a doktory byla výborná. Snad bych jen trochu zlepšila komfort lůžek na sále. Nástřih nebyl zas tak strašný a myslím, že je to mnohem lepší než se trápit rizikem prasklinou tkáně, což by bylo asi horší. O miminko se postarali velmi svědomitě. Měla jsem tu možnost být svědkem, že když se vyskytly potíže s miminkem u jiné maminky, tak jsem viděla sehranost týmu lékařů vedoucí k záchraně dítěte.
Pomohli mi po porodu s přiložením dítěte k prsu, protože jsem byla vyčerpaná. Bylo to velmi nádherné, když jsem věděla, že všechno dobře dopadlo.
Manžel měl možnost být s naším synkem ihned u jeho ošetření a máme dokonce i fotografie v prvních minutách jeho křiku.
Manžel mi poté sdělil, že byl spokojen s ošetřením syna, líbil se mu styl zadaptování dítěte po porodu, není to nic drastického.
Závěrem mohu říct, že nic neprobíhalo bez mého souhlasu a nějak hekticky. I když je konkurence v Praze veliká, příště vsadím opět na tuto kliniku, kde je vidět profesionalita a kvalita péče, trpělivost s vřelým úsměvem a pohlazení na znamení spolucítění.
Přeji Vám hodně štěstí při výběru porodnice, neboť tyto okamžiky si budete navždy pamatovat. Nenechte se ovlivnit nepravdivými informacemi o hrůzách, které jakoby mají probíhat v této porodnici. Je to lež.
S pozdravem
Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Porod u Apolináře Šárka Adámková 18.2.2000 19:5
*Re: Porod u Apolináře Jana, 1,5 roční chlapeček 19.3.2000 11:5
*Re: Porod u Apolináře Dasa, porod 3/98 29.3.2000 22:1

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.