| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

29.3.2000 22:01:36 Dasa, porod 3/98

Re: Porod u Apolináře

u Apolinare jsem rodila pred 2,5 rokem a byla jsem spokojena. mela jsem strach z porodu a zkusenosti z poradny v teze porodnici nebyly take nejlepsi, sestry v poradne byly velmi neprijemne a obcas se muselo dlouho cekat na doktora, ktery mel vizitu, pak na pul hodiny prisel a zase byl odvolan na sal. Ale s peci pri porodu jsem byla maximalne spokojena. Rodila jsem v nedeli. Asistentky byly velice pozorne, vse mi dopredu vysvetlili. Sestricka, ktera se mnou delala pripravu, mne velice setrne oholila a stejne tak mi dala i klistyr. Nevim, jak jsem se z pripravny dostala na sal, bylo mi spatne a mam vypadek pameti. Take jsem zazila stridani sluzeb, ale stale u mne nekdo byl lekar i sestricka. Velkou podporou byl i muj manzel, ktery mne otiral a podaval mi piti. I se samotnym porodem mi lekar a asistentka pomohli, rekli mi co mam delat, kdy tlacit. Bylo to na byvale I. klinice. Nez jsem cetla nektere negativni prispevky, myslela jsem si, že pece, ktera se dostala mě je v teto porodnici poskytovana vsem. Prala bych maminkam, aby to tak bylo.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Porod u Apolináře Šárka Adámková 18.2.2000 19:5
*Re: Porod u Apolináře Jana, 1,5 roční chlapeček 19.3.2000 11:5
*Re: Porod u Apolináře Dasa, porod 3/98 29.3.2000 22:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.