| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

15.3.2000 19:52:17 yvetta - 37.týden

Re: problem

Milá Lenko,

na počátku těhotenství jsem měla stejný problém,jako Vy.Pravdou je,že pan doktor mně upozornil na to,že je to pro těhotenství méně příznivé-ale ne takové,že dítě nemůže růst apod.Bylo mi doporučeno ležet na břiše a dívat velký pozor na své zdraví-první tři měsíce...prostě laicky řečeno,
už od počátku gravidity to berte velmi vážně,nenamáhejte se,dobře jszte,pijte a hlavně dobře spěte-
ležte na bříšku a nenechejte se nervovat o tom,že to dítě nepřežije.Ono se to Vaše tělo s tou graviditou vyrovná samo a když mu pomůžete se adaptovat,budete mít za chvíli před porodem jako já.
Jediný problém,který se Vám možná vyskytne také-jsou velké problémy s páteří během gravidity-zabloko-
vaná páteř v kříži,a bolesti páteře když Vás miminko bude kopat.
Budete cítit každé ohnutí,narovnání
těžkou věc.Neni to moc příjemného-ale tyhle problémy se dostaví až ve tetím trimestru a to už patom
de vydržet.Nezkoušejte to dopředu chtít rozcvičit-to by Vám v téhle chvíli uškodilo.Prostě buďte těhotná a dopřávejte se hodně pohody a klidu,nejlepší je odejít z poráce a začít se flákat a odpo-
čívat.Přeju hodně štěstí.

Yvetta
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
problem Lenka 10.3.2000 14:21
*Re: problem yvetta - 37.týden 15.3.2000 19:52

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.