| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

10.3.2000 14:21:18 Lenka

problem

Ahoj,
som tehotna prvy krat a velmi velmi sa tesim na miminko. Ma prave 11 tyzdnov a 4 dni. Ked som bola prvy krat u lekara, po prehliadke mi poradil, aby som spavala na bruchu, pretoze mam dozadu posunutu maternicu. Ked som dnes bola po mesiaci na kontrole znova, povedal mi, ze sa to vobec nezlepsilo. Dala som si vysvetlit, ake nasledky to moze mat. Ked je maternica vzadu, plod nema kde rast, nemoze sa vyvyjat a preto odumrie. Poradil mi len, aby som casto lezala na bruchu, aby sa maternica svojou vahou upravila do normalnej polohy. Chcem sa opytat, ci uz niekto o tomto probleme pocul, ci nevie o inej moznosti napravenia a ci naozaj tak lahko mozem o to dietatko prist. Davam si pozor na stravu, nefajcim, nenamaham sa, tak preco prave ja?
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
problem Lenka 10.3.2000 14:21
*Re: problem yvetta - 37.týden 15.3.2000 19:52

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.