| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Porod -Vinohradská porodnice

Iva, únor 2000, druhý porod

Původně jsem chtěla jít rodit na Bulovku do CAPu, ale jelikož jsem měla překotný porod, neměla jsem jinou šanci než rodit na Vinohradech. Zaptať pánbůh mi ani nestihli dát klystýr, jak to šlo rychle. Nebýt toho, tak bych asi propadla díky zastaralému přístupu naprosté depresi. Po porodu mi dítě nepřiložili na břicho, nedali mi ho k prsu a poté, co mi ho asi 2 sekundy ukázali, mi ho odnesli. Jelikož nebyl volný ani nadstandartní pokoj, ani pokoj rooming-in, ležela jsem na 6-ti lůžkovém pokoji bez roomingu. Ještěže jsem byla druhorodička a umím se o miminko postarat - chudáci prvorodičky, které své miminko nikdy v porodnici neviděli rozbalené, takže ani nevědí, jak vypadá, nikdy ho nekoupali, neznají jeho denní režim, neb na kojení se nosí po 3 - 3,5 hod. bez ohledu na to, kdy má dítě hlad.
Své třetí dítě do Vinohradské nemocnice určitě rodit nepůjdu.
Jediné příjemnou věcí bylo novorozeneské odd. se svojí paní primářkou Wiererovou, která všechny děti skutečně miluje a moc maminkám i dětem pomáhá.
V Praze je asi jediná šance aktivního porodu na Bulovce v CAPu. Absolvovala jsem tam skvělý předporodní kurz. Škoda, že mají jen jeden porodnický pokoj.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Re: Porod -Vinohradská porodnice Iva Schmittová, 2 děti - 3 roky a 1 měsíc 15.3.2000 19:26
*Re: Porod -Vinohradská porodnice Veronika, třetí děťátko na cestě 10.10.2000 22:2
**Re: Porod -Vinohradská porodnice Iva, 2 ´děti - 4 roky a 8 měsíců 13.10.2000 22:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.