| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1990

2.6.2005 6:47:34 Malina1

Re: práce

Ahojky,
to je těžká otázka, Leontýnka ještě kope v bříšku, ale chci být doma co nejdéle. Manžel podniká, když to půjde tak mu budu zase pomáhat, takže zatím nemám v plánu jít do zaměstnání. No ale co bude za rok, dva..opravdu nevím.
Mnohem víc se mi líbí takové ty dohody jako např. chodit dvakrát v týdnu na dopoledne, to má moje kamarádka, ale je to zajisté na dohodě , zda je možná. Pani na hlídání bych moc často nechtěla, je to moje dítko a já si ho chci užít. Mám trochu osobní zkušenost, mě vlastně vychovávala spíš babička a je to na našem vztahu znát. Myslím, že hlídání ano, ale jen omezeně, ale je mi jasné, že to vždy nejde.
Jinak, v úterý jsem byla na ultrazvuku, docela mě to vystrašilo Leontýnka má hlavičku 29+0, ale bříško 31+3 a nožičku 31+0, podle PM jsem 30+0. To je dost velký rozdíl, co? Zatím pa malina
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
práce -Titty- 11.5.2005 11:39
*Re: práce Malina1 2.6.2005 6:47
**Re: práce Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 2.6.2005 15:2
***Re: práce -Titty- 8.6.2005 11:55

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.