| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1990

11.5.2005 11:39:13 -Titty-

práce

Holky, kdy plánujete jít do práce? Teď si řekneš, Malino, že jsem šílenec, když ještě není mimi na světě.:)) Ale já mám na mysli jen takový první plán, který se samo může 100 x změnit. Jestli si chcete mateřskou užít co nejdýl nebo kvůli velké rodině jít do práce dřív. Já jsem měla ten první plánm, že půjdu, až budou Matýskovi 2 roky. To jsem v práci prohlašovala. Jenže za chvíli mu bude rok a půl a šéf mi říkal, že v září bude chtít vědět, jestli v lednu nastoupím nebo nee. Je to těžké - doma se mi líbí a Matýskovi je tu určitě s mámou nejlíp, ale zase ti 2 velcí kluci... Já měla totiž stejný plat jak manžel, takže teď s polovinou peněz se žije hůř. Teda zatím žijem stejně, ale z úspor :(
Tak uvažuju o paní na hlídaání, ale nevím...nevím...Co vy na to?? I.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
práce -Titty- 11.5.2005 11:39
*Re: práce Malina1 2.6.2005 6:47
**Re: práce Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 2.6.2005 15:2
***Re: práce -Titty- 8.6.2005 11:55

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.