| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

21.3.2003 11:19:45 Hanína

Ahoj holky

Kaťásku, naše paní sociální se jmenuje Ledererová a působila na mě velice mile a sympaticky. Nejprve říkala, že příprava bude už na podzim, ale naposledy to změnila až na příští jaro. Příliš mnoho uchazečů, však to znáš.
Marťo, do Prahy jezdím každý měsíc na dva dny do školy. Rozhodla jsem se využít čekací čas i k nějakýmu dalšímu vzdělávání. Doufám, že to vydržím. Ale zatím mě to baví. Aspoň poznám nějaký nový lidi a udělám si výlet. Byla bych moc ráda, kdybych vás mohla poznat, třeba se někdy domluvíme. Obdivuju tvého manžela, že se rozhodl sám. Klobouk dolů. U nás jsem o adopci začala uvažovat nejprve já, manžel nějak nereagoval. Ale po dalším nepovedeném IVF, o tom najednou začal mluvit sám, což mě velmi překvapilo a potěšilo. O tom, že bychom si vzali jiné než bílé dítě, jsme začali mluvit oba a celkem jsme se proto nadchli. Ale uvidíme, jak to nakonec dopadne.
Včera přišel manžel s tím, že mluvil s nějakou paní, která si adoptovala 5 měsíční holčičku, zdravou, ale za pár let se u ní projevila schizofrenie a autismus, takže byli zklamaní a bezradní. Z holčičky už je teď velká ženská, ale musí se o ni pořád starat. Říkala, že kdyby se měla rozhodnout ještě jednou, vzala by si už jen starší dítě, u kterého by už všechny choroby měly být rozpoznatelné. Tak z toho byl manžílek včera trochu přepadlej. Samozřejmě, že se to může stát, ale pravděpodobnost snad není tak velká, a u biologického dítěte to není taky vyloučeno. Člověk furt musí něco řešit, že?
Petro, taky Tě vítám mezi námi. Je skvělý, když se tady objeví někdo další se svými zkušenostmi. Můžu se zeptat, jak jste holčičce řekli, že je adoptovaná a jaké měla problémy s dětmi, že má nevlastní rodiče? Děkuju.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Zima :) Ivule+Hony 21.3.2003 11:13
*Ahoj holky Hanína 21.3.2003 11:19

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.