| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

Paní na hlídání - jak jste to zvládly psychicky?

Pár týdnů zpátky se tady mluvilo o paních na hlídání. Uvědomila jsem si, že by to byla pro naší situaci dobrá "nouzovka" ve chvíli, kdy se vše sesype a nemůžeme být s dcerou ani jeden z rodičů a ani babička. Proto jsme dali inzerát a čekali na reakce. Musím říci, že výsledek byl hrozný. Jsme na malém městě - takže hlídací agentury žádné. Cca více než 2/3 odpovědí na inzerát byly kuřačky - takže jsme je vyřadily rovnou. Když ale začaly telefonáty těch "potencionálních" paní, něco se v nás "zaseklo".
Prostě najednou tváří v tvář realitě jsme zjistili, že nejsme schopní dát své zlatíčko do spárů cizího člověka.
Zajímalo by mě, jestli jste si tím prošli také v obdobné situaci a případně jak jste to potom řešili. Já mám pocit, že jsme teď pokusy o nalezení paní na hlídání vzdali a to i přes to, že by nám to občas značně ulehčilo situaci...
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Paní na hlídání - jak jste to zvládly ps... Marcela s Vandou, téměř rok 4.5.2001 7:14
*Re: Paní na hlídání - jak jste to zvlá... Milada, syn 5 a 1/4 roku, dcera 6m 4.5.2001 10:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.