| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

20.3.2003 12:14:12 Tami

Odpověd - svatba v červnu - jak jsem daleko

Ahoj holky,

takže zkusím se podělit s vámi, které se vdávat chcete a budete tento rok a ptáte se na rady, zkušenosti se salony apod ... uvítám od vás totéž:
Já ve vdávám 6.6.03 /to už většina stálých hostů diskuse ví :-)/, to že se budu vdávat vím od lonského podzimu. Termín jsme si s přítelem zamluvili již v listopadu 2002, protože je dost exponovaný a taky nám dalo trochu práce, vybrat si na našem okrese místo, kde by se nám obřad líbil (zabralo 2víkendy), protože jsme nechtěli klas. radnici a ani místo, kde běží svatby jako na běž. páse, protože je něčím zajímavé (např. Sychrov a Dětenice u nás na okrese). Potom jsem celý prosinec nedělala pro svatbu vůbec nic. V lednu jsem začala být lehce nervozní, že kromě termínu nemáme ještě nic, tak jsem začala objíždět půjčovny - nikde se mi nelíbilo to, co jsem si představovala, protože mám velikost 42 a výšku 176cm a chci šaty krémové, takže nijaký "horentní" výběr na mě neměli ... a to už vůbec ne v půjčovnách u nás v MB, musela jsem do Prahy. To už moje nervozita těžce stoupala ! Až počátkem února jsem si vybrala fungl nové šaty z kolekce St.Patrick v půjčovně Eva na Koněvově ul./Praha. Jsou to stejné šaty, jaké půjčují v Svat. Andělském studiu, ale za poloviční cenu - tedy 4tis.! Potom následovala koupě bot, dále na svat.veletrhu koupě ozdobičky do vlasů (nebudu mít závoj) ... objednávka kadeřnice a visážistky, a tím bych já jako nevěsta měla být zajistěna :-) Ovšem místo hostiny stále chybělo - to jsme začali řešit teprve před 14dni ! Na polovině míst nám řekli, že už mají rezervaci, ale nakonec to dobře dopadlo, i místo hostiny /včetně hudby/ je vybráno i když to byla asi ta nejtěžší věc na celé přípravě! Pak následovali prstýnky - přítele nebavilo objíždět několik zlatnictví a nejraději by si objednal první které jsme viděli, chtěli jsme kombinované (bílé/žluté zlato)ale nakonec jsme vybrali, takže ty už jsou také objednané. Ted chybí ještě: objednat koláčky /vůbec nevím kolik kilo/, upřesnit dorty /paní cukrářku již mám domluvenou/, objednat a vybrat kytky /paní "vazačku" už mám také domluvenou/, koupit komplet. oblečení pro ženicha, objednat oznámení, objednat kameramana, sestavit seznam svat.darů a pak to všechno roznést a pak jen čekat, zda v ten dlouhoočekávaný den všechno klapne .... :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Odpověd - svatba v červnu - jak jsem dal... Tami 20.3.2003 12:14
*Re: Odpověd - svatba v červnu - jak js... Martina a Josef J. 21.3.2003 22:14
**Re: Odpověd - svatba v červnu - jak ... Tami 23.3.2003 12:54
***Re: Odpověd - svatba v červnu - ja... Martina a Josef J. 24.3.2003 8:32

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.